Charakterystyka – folie polimerowe

Standard

Coraz częściej drukarnia internetowa realizuje zlecenia dotykające opracowania grafik na foliach polimerowych. Ten obszar dotyka rozszerzenia strategii marketingowej o wiele ciekawych zależności. W artykule porozmawiamy o charakterystyce folii polimerowej ze wskazaniem jej kilku praktycznych zastosowań.
Decyzja o wykorzystaniu folii polimerowej musi być poprzedzona racjonalną analizą zalet i wad

Po pierwsze folie polimerowe to nie jedyne folie przeznaczone do wzmocnienia działań marketingowych. Występują jeszcze folie monomeryczne czy wylewane. Folie polimerowe są niezwykle trwałe. Umożliwiają aplikację grafiki na powierzchni o dużej liczbie załamań. Wygląd takiej folii sprzyja zatem aranżacji powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych, dotychczas, np. zaniedbanych jakościowo.

A drukarniach możesz zamówić także ulotki, wizytówki czy specjalne maty podłogowe pod krzesła. Świetnym rozwiązaniem marketingowym są także banery reklamowe czy pieczątki online.

Strategia marketingowa rozszerzona profesjonalnie na grupę docelową.

Folie polimerowe chętnie wykorzystują kierowcy i działalności gospodarcze z ogromnie rozwiniętą flotą pojazdów. To tani składnik mobilnej reklamy, o wielu twórczych perspektywach. Folie polimerowe wyróżnia trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, atmosferyczne, inne. Wytrzymują w wysokiej ostrości nawet do siedmiu lat, co jest wynikiem niezwykłym w branży drukarni internetowych. Taka naklejka w żaden sposób nie szkodzi używanej pod cel marketingowy powierzchni. Łatwo się ją aplikuje i zdejmuje, a w razie potrzeby wymienia na inną. Idealna do pełnowymiarowych ekspozycji promocyjnych. Na pewno warto zainteresować się takim projektem wdrażając go nawet przykładowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *